Kurtköy Ersoy Hastanesi :

0530 065 78 48

Sultanbeyli Ersoy Hastanesi :

0533 460 04 82

Maltepe Ersoy Hastanesi :

0530 155 90 03

Not:
Uzm. Dyt. İbrahim Kalkışım için şu an randevu sistemi kapalıdır.

İbrahim Kalkışım

Uzman Diyetisyen
Ersoy Hastaneler Grubu-Yönetici Diyetisyen
Fitoterapi
Obezite Tedavisi
Kilo Alma
Bilgi için mail gönderebilirsiniz.
Pazartesi - Cuma
--
Cumartesi
--
Pazar
Kapalı

Hakkında

1982 yılında Trabzonun Akçaabat ilçesinde doğdum. İlk orta ve lise öğrenimimi Trabzonda tamamladıktan sonra 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandım. İngilizce hazırlık eğitimini upper intermediate seviyesinde başarıyla tamamladıktan sonra Beslenme ve Diyetetik alanındaki öğrenimini 2006 yılında tamamladım.

2006 yılı Temmuz ayında İstanbula gelerek burda çalışma hayatına atıldım. çeşitli hastane ve yemek şirketlerinde hem diyetisyen hem de yönetici olarak çalıştıktan sonra 2010 yılında Ersoy Hastanesi sultanbeyli şubesinde diyetisyen olarak çalışmaya başladım.

Özellikle Kilo yönetimi, Obezite tedavisi, Hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi, kilo alma, gebelik döneminde beslenme, emzirme döneminde sağlıklı kilo hedefi, Diyabet, Kalp damar rahatsızlıkları, gibi konularda çalışarak danışanlarıma yol gösterici oldum. Bu süreçte Yeditepe üniversitesi Eczacılık fakültesinde fitoterapi yüksek lisansımı tamamladım ve yine aynı okulda Farmakognozi doktorası yapmaya başladım.

Uzun süredir çalışmakta olduğum Ersoy hastaneler grubunun yönetici diyetisyenliğini yapmaktayım. Bunun dışında İstanbul il sınırları içerisinde 10 dan fazla özel hastanede beslenme ve diyetetik birimi oluşturarak bu özel hastaneler ile çözüm ortaklığı yaptım.

Mesleğimi çok sevdiğim için çalışma hayatına girdiğim ilk günden beri mesleğimi başarılı bir şekilde yürütmekteyim. Siz değerli danışanlarımıza kurduğumuz profesyonel sistem ile daha etkili çözümler sunabileceğimizi biliyorum. Bizimle iletişime geçmeniz hayatınızda bir farklılık oluşturacaktır.